KİTAP MI BASMAK İSTİYORSUNUZ ?

Kitap yazmak, basmak ve dağıtmak herkesin büyük bir hayalidir. Artık bunlar bir hayal değil. Kitabı basmanın bir kaç yolu var ve sizde bu yollardan hangisini seçtiyseniz bize gelin ve bizde istediğini o kategoriden yola çıkarak kitabınızı çıkaralım.

Birinci Yol

Geleneksel olan sistemdir. Bu sistemde kişi bize başvurur ve kitabının tüm içeriği ile gelir. Fakat burada şu vardır yazdığınız kitabı yayınevlerine yollanır onlar incelerler ve kabul görürse o zaman yayınevimiz şartları konuşmak için sizi çağırır ve bunda zaman belli değildir. 4ila 12 hafta arasında değişir.

İkinci Yol

Siz kitabınızı yazmışsınızdır. Bize gelirsiniz ben kitabımın basılmasını, dağıtılmasını vekitap raflarında görmek istiyorum dersiniz. İçeriği getirirsiniz ve ücreti konuşulur yarısı peşin yarısı dağıtım anında olmak üzere anlaşılır.Bizde size bu kitabın mizanpajı yani sayfa tasarımını, kapak çalışmalarını, son okumaları, yazarlarımız tarafından son onayı, izinleri, ISBN numaralarını, editöryel işlemlerini, grafiker çalışmalarını, ek düzeltmelerin yapılmasını ve baskı ve ciltlemedeki ön çalışmaların hepsini yayınevimiz yapmaktadır. Bu aşamadan sonra artık geriye sizin istediğiniz kitapevlerinin raflarında görmek ve satışını seyret kalıyor ve satıldıkça da size geri dönüşümbaşlıyor. Detaylar için bizi kitabınızla ziyaret ediniz.

Üçüncü yol

Kitabınızı yazmışsınızdır.Fakat geri kalan hiç bir işlemden haberdar değilsinizdir. Ücret peşin olmak şartı ile bizde size bu kitabın mizanpajı yani sayfa tasarımını, kapak çalışmalarını, son okumaları, yazarlarımız tarafından son onayı, izinleri, ISBN numaralarını, editöryel işlemlerini, grafiker çalışmalarını, ek düzeltmelerin yapılmasını,internetten satış, internet ve gazeteler aracılığı ile reklam, eğer kitabınıza güveniyorsanız tv reklamları konsepte uygun olanlar dizi yada belgesellerde , baskı ve ciltlemedeki ön çalışmaların hepsini yayınevimiz yapmaktadır. Bu aşamadan sonra artık geriye sizin istediğiniz kitapevlerinin raflarında görmek ve satışını seyret kalıyor ve satıldıkça da size geri dönüşüm başlıyor. Detaylar için bizi kitabınızla ziyaret ediniz.

Dördüncü Yol

Bunların hiç biri size uymuyor mu o zaman geliniz siz bize anlatınız biz sizi dinleyelim ve şartlar konuşarak istediğinize cevap verelim.

 

 

Kitap mı yazdınız ?

Yoksa yazmak mı istiyorsunuz ?

En doğru bilgiyi yine bizden ister hemen telefon ederek isterseniz de 24 saat e mailimize yazarak ulaşabilirsiniz. Size dönüş en fazla 1 iş günüdür.

 

E mail adresi : " www.ebediyetekadar.com " adresine yada şahsi adresim olan " Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir " adresimize yazabilirsiniz.

Telefonlar ise iletişim bölümünde yer almaktadır.